Irlamandir RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum RPG w unikalnym uniwersum.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stare Ruiny

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Stare Ruiny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare Ruiny   Stare Ruiny - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 17 2016, 14:03

- Dobry pomysł - zabrał się od razu do odrzynania mieszków poległych rycerzy, którzy teraz układali się na stosie, by zostać spalonym. Po krótkim namyśle zabrał im też miecze, a po jeszcze krótszym hełmy. Kolczug i pozostałych fragmentów zbroi nie zamierzał już zabierać, bo by ich nie dał rady unieść, a tak mógł dojść z mieczami pod pachą do koni, by to wszystko umocować w jukach. Wkrótce wszystkie trupy już płonęły. Nagle znikąd pojawiła się mgła.
- Argh, to znowu ten elf! Przyszedł tu znowu żarty sobie stroić! Czy ja się kiedykolwiek od niego uwolnię?! Chodźmy już lepiej stąd - jeśli Anduin nie miał nic więcej do powiedzenia, ruszył do miejsca, gdzie zostawili konie. Na miejscu coś jeszcze sobie przypomniał.
- A gdzie jest czarodziejka?
Powrót do góry Go down
Anduin
Esencja Tajemnicy
Anduin


Wiek : 24

Stare Ruiny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare Ruiny   Stare Ruiny - Page 3 I_icon_minitimeNie Kwi 17 2016, 16:02

Anduin spokojnym krokiem ruszył wraz z Durrengarem w stronę miejsca, gdzie zostawili konie, nie miał zamiaru wyprowadzać krasnoluda z błędu, gdy chodziło o mgłę. Ten elf i tak był strasznie niemiły. I jeszcze chował dwimeryt tak długo, a przecież był taki przydatny! Jak się spodziewał, koni nie było tam gdzie je zostawili. Trudno jest jednak spłoszyć konia, bez użycia ognia lub innych środków, a zwłaszcza bojowego. Elf kazał tylko Aurionowi złapać trop i doprowadzić ich do wierzchowców, po czym ruszył za psem.
- Właśnie o tym mówiłem, z tym wychędożeniem - odpowiedział Durrowi. - Wzięła kostur i zwiała, paskudny rudzielec. To jednak prawda, że nie maja duszy. W ogóle, jak masz na imię, bo chyba nie mówiłeś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Stare Ruiny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare Ruiny   Stare Ruiny - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 18 2016, 00:55

- A to wredna... UKRADŁA MI MÓJ DWIMERYT! - wydarł się na całe gardło. - Argh, jak mogła... - zacisnął pięści i opadł na kolana. - I co ja teraz zrobię? Mogłem go opchnąć, mogłem coś zarobić. Ale nie, musiała go ukraść. Każdy najemnik kupiłby go za uczciwą cenę, a znajdując debila zyskałbym kilka sztuk złota więcej. Przez chwilę klęczał tak na ziemi w milczeniu. - Ech, będę z tym musiał jakoś żyć... - powiedział ledwie słyszalnym głosem. Zebrał z ziemi upuszczone miecze i hełmy, a następnie przytroczył je do juków konia.
- Na imię mi Durrengar, a teraz ruszajmy stąd. To przeklęte miejsce działa mi na nerwy. Najpierw przeklęty elf, teraz przeklęta złodziejka... Ech, szkoda gadać. Jeśli Anduin nie miał nic do powiedzenia, rozpoczął podróż do karczmy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stare Ruiny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare Ruiny   Stare Ruiny - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stare Ruiny
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Irlamandir RPG :: Tussalia :: Tussan-
Skocz do: